Volant Yazılım

Global Düşün | Lokal Uygula

Geleceğinize En Verimli Yatırım

Aynı dili konuştuğumuzun farkındalığı ile tanışmak ve şirket kültürünüzü tanımak, bizim her zaman ilk adımımızdır. Dijital teknolojilerin gelişmesi, tüketici davranışlarında büyük bir değişimi tetikliyor ve tüketiciler için artık ürünü temin ettikleri satış kanalı önemini yitiriyor.

 

Tüketici davranışlarındaki bu değişikliğe ayak uydurabilmek için perakendecilerin yeni teknolojiler, yeni süreç ve yeni organizasyon formatları benimsemeleri, çağa uygun bir iş stratejisi geliştirmeleri gerekiyor.

Bu durum perakende sektöründe ürünlerin sınıflandırılmasından fiyatlama politikalarına, kampanya yönetiminden finansal uygulamalara, müşteri ilişkilerinden satış planlamaya, tedarik zinciri ve depo yönetimine kadar tüm süreçlerin etkili bir yazılım altyapı sistemiyle yönetilmesini gerektiriyor.

İşletme Potansiyelinizi
Ortaya Çıkarır

Sonuç
Odaklı
Ölçülebilir
Yönetilebilir
Finansal
Düzenleyici

ERP, tedarik zinciri ve depo yönetimi, sevkiyat, barkodlama, raporlama, mobil ve web tabanlı kullanımı kolay uygulamalar içeren Volant Erp iş çözümlerimizle perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan etkin süreç yönetimi yapmalarına olanak tanıyoruz. Merkez ve mağazalar arasında otomatik süreçlerin uygulanmasına imkan tanıyarak iş yükünü azaltıyoruz. Perakende sektörünün en kritik ihtiyacını, yani yüksek hız beklentisini yerine getiriyoruz.

Lojistik 4.0 ile yeni yol haritası;

Lojistik planlama kavramının dijitalleştirilmesi ile daha esnek, hızlı ve verimliliği arttıran yapılara geçilmiştir. Bu konuda, Lojistik öncesi stok-envanter kontrollerinin sanallaştırılması ile baştan sona kusursuz planlama için zemin oluşturulmuştur.

 

Gerçek zamanlı harita üzerinde, trafik yoğunluğu, hava şartları ve anlık değil tahmin edilebilir gelecek trafik bilgileri baz alınarak lojistik planlaması yapılmaktadır. Planlanan lojistik aksiyonlarının canlı izlenebilir ve müdahale edilebilir akıllı yönetim yapıları ile iş süreçlerimizi en üst seviyede eşsiz verimli kılmaktadır.

 

Akıllı depo sistemimiz ile adresleme ve 3 boyutlu depo yönetimi çağını başlatmış bulunmaktayız. Fiziksel koşulların tümünü sanallaştırdığımız bu alanda stok sayımlarımız, akıllı drone sistemi ile, görüntü işleme teknolojisi ve optik tanıma sistemi kullanılarak elde edilen bütünlük içerisinde insansız ve hızlı sayım olanakları sağlamaktadır. Mevcut depo sayımlarında kullanılan tamamen insan odaklı olan yapı artık değişmekte.

Volant ERP ve WMS Kurumsal Çözümler

Güvenilir ve Dinamik Arayüzleri ile Kolay Kullanım, Efektif Erişim ve Hızlı İşlem Rahatlığını Yaşayın
Veri Madenciliği ve Karşılaştırmalı Veri İşleme Modelleri ile Rakiplerinizden Daima Bir Adım Öndesiniz
Eşsiz ve Esnek Raporlama Teknikleri ve Kişiselleştirilebilir Grafik Arayüzlerine Sınırsız Erişim
Güvene Dayalı Yapıları Geride Bırakın ve Sağlam Adımlarla İşletmenizi Üretken Fırsatlara Hazırlayın.
İş Süreçleriniz için Doğru Hazırlık, Aktif Planlama ve Kazandıran Yöntemler ile Tanışın
Her Daim Yenilenen, Geliştirilen ve Geleceğe Taşıyan İş Zekası Modelleri İle Sisteminizi Kurun.

Ortak Payda İçerisinde Aktif Fayda Üretebilmemiz için Bizimle İletişime Geçin